Чому дитина не бажає читати?

1. Завдання є занадто складними для дитини 🤔
На початку дитині може бути важко зрозуміти букви, склади чи слова. Вона відчуває себе невпевнено або боїться зробити помилку. Важливо йти крок за кроком, починаючи з завдань, які відповідають віку дитини. Так поступово дитина помітить свій успіх, що стане мотивацією для подальшого навчання. Тому ми завжди хвалимо дитину за її старання та успіхи 🏆.
2. Дитині нудно і не цікаво 😴
У сучасному світі мобільних гаджетів, комп'ютерних ігор та швидкісного інтернету майже неможливо захопити увагу дитини просто книгою 📱. Погодьмося, що іноді наші діти краще орієнтуються у сучасних технологіях, ніж ми 🤖. Однак, ми використовуємо сучасні засоби навчання для цікавих та різноманітних завдань, викликаючи інтерес у дитини та формуючи звичку читати 📖.
3. Відсутність мотивації і тиск на дитину 💪
Завжди потрібно пояснювати дитині, чому читання важливе і чим цікаве, як воно приносить задоволення, покращує успішність у школі 🏫, розширює словниковий запас 📚 та дозволяє краще висловлювати свої думки 💬.
4. Нерозуміння особливостей читання у дітей та неправильний підхід 🧠
Діти читають по буквах та складах, тому що бачать широко на відміну від дорослих (ми бачимо повністю слова) 👀. Дитині дуже важко прочитати ціле слово, тому потрібно розширювати широту зору та словниковий запас (тоді дитина зможе "вгадувати" слова, впізнавати їх) 🧐.
5. Відсутність систематичних занять 📅
Чим більше дитина буде тренуватись читати, тим краще у неї буде виходити 💪. Тому потрібно займатись з дитиною регулярно, що обов'язково принесе результати 🎯.