Онлайн-заняття для дітей
з Джерело kids online

Якщо вас цікавить якісний та сучасний розвиток вашої дитини, захоплюючі заняття та веселі активності - то вам саме до нас.

Онлайн-навчання - це зручно і цікаво! Такий формат дозволяє діткам відкривати нові інтереси, пізнавати нові предмети і зацікавлює їх у подальшому навчанні.

Запишіться на ознайомче заняття, щоб безкоштовно спробувати і скласти своє власне враження

Записатися на ознайомче заняття


Який формат Вас цікавить?Комплексна програма "сучасний онлайн садок"

Групові онлайн заняття для дошкільнят

Комплексні курси: підготовка до школи, англійська мова

Індивідуальні заняття


Пропонуємо предмети Онлайн занятьРізноманіття навчальних ігор, інтерактивних вправ і цікавих завдань, корисні розминочки і гімнастики, творчі майстер-класи – все це та багато іншого очікує на діток на наших заняттях.

Логіка

освоєння елементарних логіко-математичних уявлень, основ писемності і читання, розвиток пам'яті, логічного мислення, концентрації уваги і сприйняття

Хореографія і ритміка

освоєння основ мистецтва танцю, розвиток координації рухів, відчуття ритму музики, вивчення основ танцювальних рухів та елементів танцю, розвиток м'язів, зміцнення статури

Художнє мистецтво

формування вмінь та розвиток навичок художньо-естетичного зображення дійсності,малюнок, ліпка, живопис у різних техніках, основи композиції, колористика

Англійська мова

З 3-х років відбувається активне засвоєння мови, тоді іноземна вивчається не як "незнайома мова", а одразу як "засіб спілкування", що і враховано у нашій програмі: Перший курс (3-4р.): «I understand», Другий курс (4-5р.): «I can speak», Третій курс (5-6р.): «I can read»
foto

Переваги нашого центру


Досвід роботи понад 20 років

Дружній колектив професійних педагогів

Широкий вибір предметів і програм навчання

Ліцензія КМДА МОН у сфері дошкільної та позашкільної освітиЗапис на Навчання


Джерело kids пропонує комплекс програм спрямованих на всесторонній розвиток дитини.

Програма навчання кожної дитини складається індивідуально. Батьки можуть обирати додаткові індивідуальні чи групові заняття, якщо дитина особливо зацікавилася якимось напрямком навчання.

Хочете дізнатись більше, поспілкуватись з викладачами та побачити все на власні очі? - Ласкаво просимо! Записуйтесь на ознайомче заняття! :)

Запис на заняття за телефонами у розділі Контакти
або через форми раєстарації на сайті

Запис на безкоштовний урок