;
foto
Основні складові розвитку комунікаційних навичок у дітей

Важко визначити хоча б одну навичку, яку не потрібно було б розвивати ще з дитинства, адже діти надзвичайно швидко поглинають інформацію. І одна з найважливіших навичок - це вміння спілкуватися з людьми і грамотно висловлювати свої думки. Для її ефективного розвитку - ми виокремили наступні три складові…

foto
Шість порад для розвитку комунікаційних навичок у дітей

Комунікативні здібності потрібно покращувати, починаючи з ранніх років.І зробити це можна за допомогою грамотних методик, наполегливості і практики. Для цього ми можемо запропонувати наступні поради батькам. Хоча деякі з них можуть здатись очевидними, але це лише доводить, наскільки вони важливі і потребують втілення в життя...

foto
5 ефективних ігор для розвитку комунікаційних навичок у дітей

Всі ми знаємо що діти люблять грати. Ігри дозволяють їм соціалізуватися, а також виявляти свої здібності, творчу уяву і вміння працювати в колективі. Тому основне завдання - знайти такі вправи та ігри, які розвивають комунікаційні навички дитини і при цьому викликають непідробний інтерес. Ось деякі з них...

foto
Триває запис на курс «Граматика ефективного спілкування для дітей»

Як навчити дитину розуміти інших людей, їх вчинки і дії? Ефективно знаходити спільну мову з однолітками, батьками та вчителями? Грамотно висловлюватись і аргументувати свої думки? Відстоювати свої інтереси і змістовно доносити точку зору?Запрошуємо на курс дітей від 7 до 16 років

foto
Книги з психології відносин батьків і дітей

Книги з нашого переліку допоможуть вам налагодити стосунки зі своєю дитиною, навчитися її краще розуміти і виховувати в ній шанобливе ставлення до вас. Також вони містять багато цікавих і корисних порад як виховати здорову і усвідомлену особистість. Отож..

foto
Сучасні жанри театрального мистецтва

Якою має бути театральна постановка? Не поспішайте з відповіддю: драматичне мистецтво протягом століть дуже суттєво змінюється. Навіть сучасний традиційний в нашому розумінні спектакль розчарував би древніх греків, а сучасники Шекспіра вважали б його непристойним. Що ж змінилось і змінюється?

foto
Які навички і таланти допоможе розвинути дітям акторська майстерність?

Виховуючи дитину, усі розуміють, що чим більше вкладаєш на початку - тим краще. Але часто у батьків часто виникає проблема вибору правильного напряму. Чому ж віддати перевагу і чим корисна акторська майстерність?

foto
Види курсів англійської мови

Перш ніж вибрати курс вам потрібно визначити мету вивчення мови. Це є ключовим моментом у виборі виду курсів. Різні школи англійської мови або курси пропонують від одного до декількох варіантів вивчення англійської мови.Як розібратися в них? Давайте розглянемо варіанти.

foto
Методики вивчення англійської мови

Для вивчення англійської придумано безліч методів, завдяки яким навчання пройде набагато швидше і легше. Універсальної моделі вивчення іноземної мови, зокрема, англійської, не існує. Залишається лише вибрати свій і наполегливо рухатися до мети. Тому розглянемо найбільш цікаві методи

foto
Рівні володіння англійською мовою

Пропонуємо Вам для ознайомлення і самооцінки рівня володіння іноземною мовою - класифікацію рівнів володіння іноземними мовами Ради Європи

foto
Вивчаємо англійську мову легко

Чи існує легкий спосіб вивчити англійську самостійно? Пропонуємо Вам добірку цікавих і легких методів вивчення англійської мови, які допоможуть Вам розширити свй словниковий запас, розвинути сприйняття мови, підвищити рівень мови без тяжких зусиль.

foto
Навчання англійській мові молодших школярів

Ефективність раннього початку вивчення іноземної мови не викликає сумнівів, тому що мова, вивчена в дитинстві, розкриває мовні й комунікативні здібності учня, мовна картина світу створюється окремо для кожної мови. Які ж особливості освоєння мови дітьми цього віку?

foto
Особливості засвоєння англійського матеріалу дітьми

Як легше вивчити англійську дитині особливо часто це питання турбує тих батьків, які самі ніколи не вивчали іноземну мову. Найголовніше не боятися труднощів і перетворити спільні заняття з дитиною в захопливу гру. Давайте спробуємо разом..

foto
Навчання англійській мові дошкільнят

Дбайливі батьки знають як важко вдається оволодіти навичками вільного спілкування, тому прагнуть з раннього дитинства навчати дітей англ. мові. А звідси і випливають актуальні питання:яку методику обрати? з якого віку почати? і чи є взагалі доцільним навчання англ. мові дошкільнят.

foto
Розвиток інтелекту дітей: Як? Що? І навіщо?

Рівень інтелекту дитини- фундамент її впевненості у собі.Розумові здібності багато в чому зумовлять вибір життєвого шляху. Чим вище розумові здібності дитини, тим більший вибір у нього буде в майбутньому. Від чого залежить їх розвиток? Розберемо в статті..

foto
Розвиток інтелекту дитини:Коли? Що і як? Частина 2

Будь-які батьки мріють, щоб його дитина росла здоровою, щасливою, розвиненою. Дошкільний вік як скарбничка знань, умінь, навичок, здібностей майбутнього життя людини. І що раніше ми почнемо наповнювати цю скарбничку, то більше зможемо вкласти в наших дітей.

foto
Формування інтелекту у дітей 3-4 років

Дбайливі батьки дуже уважно стежать за розвитком дитини. Коли мова заходить про розвиток загального інтелекту, багато батьків заходять у глухий кут. І справді, як визначити, що норма, а що немає у малюка до п'яти років, якщо всі діти такі різні: одні вже в два роки читають напам'ять вірші, а інші в три роки не можуть самостійно зібрати простий пазл?

foto
Формування інтелекту у дітей 4-5-6 років

Вік 4-5 років ідеально підходить для того, щоб почати займатися з малюком. Розвиток логічного мислення допоможе йому потім без проблем вивчати математику, читання, письмо. У дітей цього віку є потреба у знаннях. Займатися чимось серйозним ще зарано, а ось підготуватися до школи можна легко. Логічні завдання для дітей допомагають розвивати уяву, просторове мислення.

foto
5 порад як підготувати дитину до школи

Дуже важливим етапом у підготовці до школи є зацікавлення. Допоможіть своїй дитині зануритися у шкільний світ з цікавістю і позитивним настроєм, перетворіть підготовку до школи на радісну подію. Сходіть разом з дитиною за покупками речей для школи і дайте їй можливість самостійно вибрати рюкзак, пенал, яскраві зошити з улюбленими героями, олівці, фарби, кольоровий папір тощо.

foto
Готуємось у перший клас.

Програма першого класу сьогодні здається простішою. Але не за рахунок знань! Просто зараз намагаються використовувати більше ігрових методик, командних завдань, творчих елементів, щоб дітки розвивалися різнобічно, а не просто завчали все напам'ять. Кажуть, в НУШ весь перший клас діти тільки малюють ... При цьому вже у вересні у першокласників 3 дні по 5 уроків!

foto
Чек-ліст для батьків першачків,

Чек-лист для батьків школярів: що потрібно встигнути купити до 1 вересня Як зібрати дитину до школи: складаємо список необхідних покупок. До початку навчального року залишаються лічені дні, за які потрібно встигнути підготуватися до школи, якщо ви цього ще не зробили, і забезпечити майбутніх школяриків усім необхідним.

foto
Мнемотехніки і прийоми запам'ятовування.

Стародавні греки вигадали техніки, щоб запам'ятовувати величезні обсяги інформації. А сучасні вчені довели, що ці техніки досі ефективні. У статті Ви дізнаєтеся про базові принципи мнемотехнік і навчитеся запам'ятовувати послідовності слів..

foto
Мнемотехніки: Метод історії.

Дані слова: листоноша, тигр, кукурудза, оса, річка, сковорода, хрестоносець, диван, мармелад, араб, борщ, зубна щітка, дощ, тюльпан, попіл, удача. Скільки часу піде у вас на запам'ятовування звичайним зубрінням? Пропонуємо Вам цікавий метод, який допоможе запам'ятовувати слова швидко і без особливих зусиль

foto
Мнемотехніки: метод ланцюжок.

Суть методу полягає у поєднанні образів між собою. Як це правильно зробити? Застосування цієї техніки мнемоніки передбачає, що образи пов'язані попарно. Представивши один об'єкт, необхідно з'єднати цей об'єкт із наступним за списком. При цьому коли другий образ запам'ятали, перший образ можна подумки відкинути убік. Так само проводиться зв'язок між другим і третім чином.

foto
Мнемотехніки: метод Цицерона.

Це найефективніший і найпопулярніший у мнемоністів метод. Він має ще й інші назви: палац пам'яті, метод римської кімнати, метод локусів, чертоги розуму тощо. Суть у тому, що ми створюємо у своїй уяві якийсь простір із опорними образами. Звучить складно, але насправді ви навчитеся так легко, як і методу ланцюжка.

foto
Онлайн навчання- виклик для батьків...Як бути?

Онлайн-навчання стало викликом не лише для учнів, а й для їхніх батьків. Складно спланувати домашні справи та роботу, якщо теж працюєш з дому, коли твоя дитина постійно поряд і потрібно приділити їй час, допомогти з уроками, приготувати обід та вирішити ще багато своїх справ.. Ми підготували Вам декілька порад, як допомогти дитині під час дистанційного навчання

foto
Поради для батьків при дистанційному навчанні.

Найближчим часом батькам та дітям належить пережити випробування дистанційним навчанням. Батькам потрібно освоїти відразу кілька ролей - одночасно потрібно бути і мамами-татами, і співробітниками своїх компаній, і частково педагогами. Як з усім цим справитись?

foto
Режим дня для школяра.Складаємо розпорядок.

Правильно складений режим дня - це запорука відмінного самопочуття школяра, успішності під час уроків, гарного настрою. Якщо дитина висипається, вчасно їсть, не втомлюється навчання, отримує достатньо часу на відпочинок, можна говорити про те, що розпорядок складений вдало.

foto
Режим дня для школяра.Чому так важливо.

Правильно організований режим дня – необхідно для нормального розвитку дитини, зміцнення її здоров'я, підтримання високого рівня фізичної, розумової активності та загальний розвиток.Режим дня – розпорядок життя дитини протягом доби, що передбачає активнисть та відпочинок, а також правильну організацію різних видів діяльності.

foto
Як запам'ятовувати англійські млова швидко, але надовго

Чи існує легкий спосіб вивчити англійську самостійно? Пропонуємо Вам добірку цікавих і легких методів вивчення англійської мови, які допоможуть Вам розширити свій словниковий запас, розвинути сприйняття мови, підвищити рівень мови без тяжких зусиль.

foto
З якого віку доцільно починати вчити англійську мову?

Усі знають як важко вдається оволодіти навичками вільного спілкування іноземної мови у дорослому віці. Набагато легше якщо вивчати мову з дитинства. Але ж з якого віку? Яку методику обрати? І чи доцільно навчання англійській дошкільнятам

Новини і події освітнього центру "Джерело"
foto
Онлайн курси: Аглійська мова для дітей 8-14 років

Триває запис на курси дітей 4-14 років. За розкладом: Вівторок, четвер на 15:15, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00.
Розклад інших груп для Вашого рівня і віку уточнюйте за телефоном +38 (096) 363 11 37 або залиште заявку на ознайомчий урок >> і ми підберемо Вам потрібний варіант