Приватний дитячий садок Джерело kids

Перші роки життя дитини відіграють важливу роль в подальшому її становленні, як особистості.

Тому дуже важливо з малку приділяти увагу розвитку дитини, розкриттю її фізичного, інтелектуального, емоційного, творчого та соціального потенціалу.

Що ми з радістю вам допоможемо здійснити разом з нашими професійними і турботливими педагогами

Триває набір на 2023/2024 навчальний рік! Запишіться через сайт, щоб oтримати знижку до 10%


Записатися на
Ознайомче заняття


Який формат Вас цікавить?


Садок повного дня

Якщо батьки працюють і не мають змогу проводити з дитиною достатньо часу для повноцінного розвитку...

Запрошуємо до дитячого садка повного дня, де всю необхідну увагу їй приділятимуть висококваліфіковані спеціалісти! Усiх дітей у садочку чекає якісний догляд, продуманий режим дня, повноцінне харчування. Цікава і насичена програма навчання і розвитку. А ще - захоплюючі свята, тематичні ранки та вистави.

Садок короткотривалого дня

Необхідно кілька годин на день вільного часу, але нема з ким залишити дитину... Малюк дуже допитливий і рухливий, і вам потрібно відповісти на всі його питання, спрямувати енергію в продуктивному напрямі...

Приводьте його до нас в міні-садок неповного дня! Ми забезпечимо вашому малюкові цікаве дозвілля, а приємним бонусом стануть навчальні та розвиваючі заняття.


Переваги навчання з Джерело kids


Дружній колектив професійних педагогів

Широкий вибір предметів і програм навчання

Досвід роботи понад 25+ років

Ліцензія КМДА МОН у сфері дошкільної освіти


У нашому міні-садку дуже доброзичлива і затишна атмосфера, де вас завжди радісно зустрінуть. Діткам завжди цікаво, так як ми разом граємо, читаємо, співаємо, танцюємо, гуляємо і пізнаємо навколишній світ.Умови навчання в садку Джерело kids


Міні-групи

Групи дитячого садку складаються з 9-15 осіб, що відповідає формату міні-садка. Діткам завжди цікаво проводити час і розвиватись, так як ми разом граємо, читаємо, співаємо, танцюємо, гуляємо і пізнаємо навколишній світ. Кожен малюк зможе реалізувати себе, порадіти своїм успіхам і завести нових друзів!Іноземна мова з 3-х років

З 3-х років відбувається активне засвоєння дитиною розмовної мови, тому і навчання іноземної ми розпочинаємо у цьому віці. Тоді діти вивчають не "предмет - незнайома мова", а одразу опановують її як "засіб" спілкування, що і враховується у нашій програмі, яка складається з 3-х основних курсів: Перший курс – 3-4 роки — «I understand» Другий курс – 4-5 років — «I can speak» Третій курс – 5-6 років — «I can read»Повноцінний здоровий раціон харчування

Ми забезпечуємо діткам повноцінний здоровий раціон, що включає в себе трьохразове харчування протягом дня перебування у закладі. Смачна і корисна їжа закуповується у сертифікованих компаній з ліцензією на приготування продуктів харчування для дитячих закладів.Цікаві і насичені програми розвитку

Досвід викладання через гру, який ми бережливо нагромаджували протягом 20 років, втілений у наших авторських програмах модульного навчання. Ми створили усі необхідні умови для навчання і продуктивного дозвілля, які допомагають дітям відкривати нові інтереси і формують цікавість до пізнання навколишнього світу. Цікаві заняття тематичні події, ексурсії, ігри і розваги, які приваблють дитину, непомітно для неї залучаючи до навчально-пізнавального і виховного процесу.Затишна дружня атмосфера

У нашому дружньому колективі ми разом граємо, читаємо, співаємо, танцюємо, гуляємо і пізнаємо навколишній світ. Діткам завжди цікаво проводити час і розвиватись разом. Вони вчаться взаєморозумінню, взаємоповаги, розвивають навички роботи в колективі і вміння допомогати один одному. Кожен малюк зможе реалізувати себе, порадіти своїм успіхам і завести нових друзів!

foto
foto
foto

Програма Занять

IQ

Інтелектуальний розвиток: формування елементарних логіко-математичних уявлень, ейдетика, скорочитання, шахи

Sports

Спорт і фізичне виховання: ритміка, фізична культура, бойові види мистецтв

Soft skills

Розвиток особистості і комунікативних навичок: етика, граматика ефективного спілкування, лідерство і персональний розвиток

Arts

Художньо-естетичний розвиток: художнє та декоративне мистецтво, театральне мистецтво, музика, література

Lingvo

Вивчення іноземних мов: англійська, німецька, іспанська та китайські мови

New skills & Experimentarium

Ознайомлення з навколишнім світом і природою, експерименти та дослідницька діяльність маленьких винахідників

Про садок Джерело kids

Арт-студія Джерело kids

Англійська в Джерело kidsВікові особливості вибору програми


Ранній старт 1-2 років

Займатися розвитком діток потрібно з самого маленького віку тому що до 2 років набувається велика кількість навичок та вмінь, які не порівняти з подальшим навчанням. Ігрові розвиваючі заняття передбачають комплексну програму, направлену на розвиток дитини, за участю найближчої для неї людини — мами. На заняттях завжди панує позитивна та творча атмосфера — атмосфера допомоги один одному.

Пізнаємо світ разом 2-3 років

Пізнаючи навколишній світ, малюк шукає і відкриває для себе кожен день щось нове: світ звуків, м’якість шовковистою трави, смак персика, біль падіння. Процес пізнання не припиняється ні на хвилину, також щодня малюк практикується у своїй творчій діяльності. У дитячому садку «Джерело» створена для дитини повноцінне ігрове середовище для пізнання світу.

Загальний розвиток 3-4 років

Ваші дітки стають все доросліше. Вони вже усидливіші, рівень мови і інтелекту виріс, виросли і емоційні потреби. У цьому віці інтенсивно розвивається мова, збагачується активний і пасивний словник, формується звукова культура мови. Відповідно змінюються і ускладнюються їх заняття. У цьому віці основною діяльністю малюка і як і раніше залишається гра.

Формування характеру 4-5 років

Це саме час долучати малюка до культурного життя. Дитячі концерти, ялинки, виступи — все подобається і все радує. Дуже важливо обговорювати з дитиною те, що тільки що побачили, почули або прочитали. Так можно навчити його аналізувати, робити висновки і висловлювати свої думки. І виховати моральність: більшість дитячих уявлень спрямовані саме на це.

Емоційний розвиток 5-6 років

Дитина 5-6 років прагне пізнати себе й інших людей, як представників суспільства, поступово починає усвідомлювати зв’язки і залежності в соціальній поведінці і взаєминах людей. У 5-6 років дошкільнята вже вміють проводити позитивний моральний вибір (переважно в уявному плані). Частіше починають вживати і більш точний словник для позначення моральних понять — ввічливий, чесний, дбайливий і ін.


Запис на Навчання


Джерело kids пропонує комплекс програм спрямованих на всесторонній розвиток дитини.

Програма навчання кожної дитини складається індивідуально. Батьки можуть обирати додаткові індивідуальні чи групові заняття, якщо дитина особливо зацікавилася якимось напрямком навчання.

Хочете дізнатись більше, поспілкуватись з викладачами та побачити все на власні очі? - Ласкаво просимо до наших садків! Чекаємо на Вас! :)

Запис на заняття за телефонами у розділі Контакти
або через форми раєстарації на сайті

Запис на безкоштовний урок